Przed wirusem, przez dwa lata podróżowałam po świecie za darmo. Współpracowałam z największymi sieciami hotelowymi, magicznymi butikowymi willami, organizacjami charytatywnymi, biurami podroży czy ministerstwami turystki. Na rok 2020 miałam zaplanowane jeszcze więcej wartościowych współprac i podróży.

Wszyscy wiemy co wydarzyło się na świecie. Nadal mam oszczędności. Zrobiłam to będą leniwą i mało zmotywowaną do pracy osobą. Nie mam też żadnych, szczególnych talentów. Piszę to dlatego, że każdy, kto wybierze drogę realizacji swoich marzeń, może osiągnąć sukces. 

Lubie proste i skuteczne rozwiązanie, a nie długie godziny pracy. Od pół roku mieszkam na Bali. Chcesz takiego życia? Realizować swoje marzenia, zwiedzać świat i pracować na własnych zasadach? 

Mogę pomóc Ci to zrobić. 

Przygotowałam inspirujący kurs 1:1 , z praktycznymi ćwiczeniami, który pomoże Ci zacząć piękną przygodę z Instagramem oraz blogiem.

Po każdym dniu będziesz miała do wykonania zadanie, które pomoże Ci efektywnie pracować zdalnie i rozwijać swoją kreatywność. 


Jeśli jesteś zainteresowana napisz na maila hello@mindfultravel.com.pl 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowana napisz na maila hello@mindfultravel.com.pl