Nigdzie nie czuję się szczęśliwsza niż na jachcie. Trudno znaleźć miejsce, które cieszy mnie bardziej niż morze i ocean ( no dobra, lubię też pustynie, mam słabość do bezkresnych przestrzeni i nieba pełnego gwiazd). Muszę powiedzieć, że nawet weekend na łódce na Mazurach, sprawa, że mam najlepszy nastrój na świecie. Poprzedni weekend spędziliśmy właśnie w ten sposób i był to naprawdę cudowny czas. Często pytacie się o życie na jachcie, więc mam dla Was trochę informacji na ten temat. Dziś w eleganckiej, weekendowej wersji na Mazurach.

Jak się spakować na łódkę?
Pisałam już o tym wcześniej. Im mniej spakujemy na łódkę, tym lepiej. Ja wybrałam wygodny, sportowy plecak WITTHEN. Spakowałam do niego najpotrzebniejsze rzeczy. Ponieważ miałam ochotę na bardziej elegancki look dodałam do niego piękną, jedwabną chustę. Bardzo lubię ten trend na lato. W ogóle marka WITTCHEN od lat produkuje piękne i doskonałe jakościowo produkty. Ciesze, że mogę polecić Wam firmę, do której mam zaufanie.

Oczywiście na dalekomorskie rejsy, pakuję się zupełnie inaczej, dziś, piszę po prostu o tym, co zabrać na weekend na łódce, w okresie wakacyjnym.

Jak czuć się dobrze na pokładzie?

Jeśli wybieramy się na weekend na łódce na Mazury, nie ma obawy o chorobę morską. Gwarantuję, że wszyscy będą czuli się dobrze, dzieci również. Warto pamiętać o tym, żeby osoby, które nie czują się pewnie miały na sobie kamizelki, tak dla bezpieczeństwa


Kocham też spać na łódce- nie ma chyba większej przyjemności, niż zasypianie z szumem fal, szelestem, wiatru. Jeśli pogoda pozwala na spanie na pokładzie, wspaniałym doznaniem jest również oglądnie gwiazd w nocy. Musicie tego kiedyś spróbować.

Boisz się, o to, jak Twój organizm zareaguje na pokładzie?

Postaraj się spakować, tak aby najpotrzebniejsze rzeczy mieć przy sobie. Dzięki temu unikniesz częstego spacerowania po łódce. Dlatego właśnie takie plecaki jak mój z WITTCHEN.
są zarówno stylowe, jak i wygodne. Do środka pakujesz krem do opalania, butelkę wody, telefon i słuchawki, czyli wszytko co będzie potrzebne na łódce.

Kto może wyczarterować motorówkę?
Jeśli masz ochotę na weekend na łódce, ale nie masz patentu – nie ma problemu. W wielu portach na mazurach można czarterować jednostki bez patentu. Zazwyczaj są to fajne, wygodne spacerówki, z bardzo małym silnikiem. Idealne na elegancki rodzinny wypad albo miło spędzony czas ze znajomymi.

Pomysł na ciekawą trasę na Mazurach.
Jeśli masz tylko możesz przepłynąć naszą trasę.
Większość czarterów zaczyna się w Giżycku.
Start w Giżycku w kierunku Rydzewa na lunch, potem nocleg w Rynie.
Ryn rejs przez jezioro Szymon- postój na jeziorze. Na koniec dnia nocleg w Mikołajkach.
Z Mikołajek- rejs do portu Wierzba, do rezerwatu koników polskich, a następnie powrót do Giżycka.

Podaję Wam jeszcze linki, do rzeczy, które wybrałam z WITTCHEN.
PLECAK

CHUSTA 

Szukasz pomysłu na wakacje? Może Tunezja południowa?

7 days in Tunisia. Inspiring travel plan with Discover Tunisia